Kitos naujienos

2017 Rugsėjo 1 d.
M.Adomėnas: ten kur baigiasi tikėjimo laisvė, laisvė baigiasi apskritai
Seimo narys dr. Mantas Adomėnas su žmona Viktorija viešėjo Italijoje, kur dalyvavo tradiciniame Tarptautinio katalikų įstatymų leidėjų tinklo susitikime ir susitiko su Popiežiumi Pranciškumi. "Daug kalbėjomės dėl konvencijos apie religijos laisvę. Prieš keletą metų Lietuvoje pirmieji priėmėme rezoliuciją dėl krikščionių persekiojimo Artimuosiuose Rytuose, dabar reikės inicijuoti diskusijas dėl religijos laisvės šiuolaikiniame pasaulyje", sakė p. Adomėnas.
2017 Rugpjūčio 30 d.
dr. Mantas Adomėnas patirtimi dalijosi RSI seminare
Roberto Šumano institutas š.m. rugpjūčio 27-30 dienomis organizavo tarptautinį seminarą, kuriame dalyvavo ir Seimo narys Mantas Adomėnas.
2017 Rugpjūčio 30 d.
Klasikų akademijoje - Šv. Augustino "Išpažinimai"
Su Klasikų akademijos dalyviais klasikas, Kembridžo universiteto daktaras Mantas Adomėnas skaitė XI-ąją Šv.Augustino "Išpažinimų" XI-ąją knygą. "Bent aš apturėjau nemažai gerų įspūdžių ir šį bei tą nauja sužinojau", po seminaro rašė M.Adomėnas.
2017 Rugpjūčio 24 d.
Ar tiltas per Baltosios Ančios upę netaps pratybų „Zapad 2017“ dalimi?
„Nenorime nuvertinti šio naujojo tilto reikšmės vietos gyventojam, tačiau pažymėtina, kad jo statyba baigta prieš prasidedant bendroms Rusijos ir Baltarusijos karinėms pratyboms „Zapad 2017“ (liet. – „Vakarai 2017“). Tai gali būti tiesiog sutapimas, tačiau dera atkreipti dėmesį į „Zapad 2017“ pratybų grėsmę Lietuvos ir viso regiono saugumui, ypač turint omenyje bendrą geopolitinę įtampą, – sako vienas iš kreipimosi autorių TS-LKD partijos pirmininko pavaduotojas M. Adomėnas.
2017 Rugpjūčio 23 d.
Prezidento rinkimai: centro dešinėje prognozuojama tikra mėsmalė
"Konservatoriai juda prie atviresnių rinkimų, organizuos pirminius rinkimus, kuriuose galės dalyvauti nebūtinai partijos nariai. Nuo dalyvavimo pirminiuose rinkimuose priklausys mūsų parama vienam ar kitam kandidatui. Mūsų partijoje diskutuojama apie daugelį kandidatų, bet trys vardai minimi tarp tų, kurie artimai susiję su mūsų partija“, – LRT.lt teigė M. Adomėnas.
2017-09-01

Su mokslo ir žinių diena!

„Pirmiausia matyčiau mokykloje dirbantį orų mokytoją, kuris už savo sunkų darbą tikrai gauna orų atlygį, kurio potencialas išnaudojamas visapusiškai, tiek kalbant apie jo tiesiogines pareigas, tiesioginį edukacinį darbą, tiek ir apie popamokinę veiklą. Aš matau mokytoją, kuris yra autoritetas ir visuomenėje, ir tarp vaikų.” Prisimenate šiuos žodžius?
 
Visą tekstą skaitykite portale
 
Socialiniuose tinkluose: