2017-06-28

Švietimo reformos apžvalga

Seimo Švietimo ir mokslo komiteto vicepirmininkas dr. Mantas Adomėnas aktyviai dalyvavo Aukštojo mokslo reformos svarstymuose. Pateikiame jo poziciją ir argumentus, publikuotus žiniasklaidoje š.m. birželio mėn.
2017-06-25

Seimo narys M.Adomėnas dalyvavo beatifikacijos iškilmėse

Dr.Mantas Adomėnas buvo vienas iš Beatifikacijos išklimių organzatorių.
2017-06-18

Toliau tęsiasi TS-LKD Politinės akademijos mokymai

Jaunųjų Vanagų akademijoje - nauja augančių politikų karta.
2017-06-16

M. Adomėnas: Turime protų nutekėjimą į vieną pusę

Nuėjome universitetų dauginimo keliu. Kažkam atrodė gražu, kad daug žmonių gauna aukštojo mokslo diplomus. Bet kol dalysimės „kaldrą“ į keturiolika gabaliukų, nei vienam neužteks lėšų aukštos studijų kokybės užtikrinimui.
2017-06-16

Kokio Vyčio Vilniui reikia?

Nacionalinis paminklas turi būti klasikinis. Klasikinis – nėra subversyvus (kaip kad „Vamzdis“); jis reprezentuoja, o ne pašiepia piliečių vertybes ir aspiracijas. Galiausiai, klasikinis nacionalinis paminklas turi įkūnyti didingumą ir grožį. Taip jis reprezentuoja valstybingumą, politinę tvarką ir aspiraciją bei idealizmą – neatskiriamas politinio simbolizmo savybes. Bėda su klasikiniu paminklu ta, kad jam reikia genialaus skulptoriaus.
2017-06-15

Mantas Adomėnas su žmona Viktorija dalyvavo Karalienės gimtadienio vakarėlyje

2017-06-14

Gedulo ir vilties diena

Šią simbolinę ir labai skaudžią datą šiemet ženklina ir nušviečia viltinga kankinio, arkivyskupo Teofiliaus Matulionio beatifikacija. Ištvėręs ilgus sovietinių kalėjimų ir lagerių metus Ganytojas išliko laisvas ir nepalaužtas. Nė akimirkos nesvyruodamas jis liudijo Kristaus Evangelijos tiesą. Tiesą, kuri padarė jį laisvu ir kuri išlaisvina kiekvieną.
2017-06-13

Adomėnas: Savižudybių ir smurto prevencijos komiciją pavyko išsaugoti!

Valstiečiai nusprendė sunaikinti vieną iš nedaugelio sėkmingai ir aktyviai veikusių komisijų. Dar vakar atrodė, kad valstiečiuose prabunda sveikas protas. Ir tada atėjo jų šeimininkas, ir sveiko proto žybtelėjimai baigėsi. Sunku patikėti, kad tai vyksta dvidešimt aštuntaisiais mūsų laisvės metais
1 2 3 ... 33