2017-09-01

M.Adomėnas: ten kur baigiasi tikėjimo laisvė, laisvė baigiasi apskritai

Seimo narys dr. Mantas Adomėnas su žmona Viktorija viešėjo Italijoje, kur dalyvavo tradiciniame Tarptautinio katalikų įstatymų leidėjų tinklo susitikime ir susitiko su Popiežiumi Pranciškumi. "Daug kalbėjomės dėl konvencijos apie religijos laisvę. Prieš keletą metų Lietuvoje pirmieji priėmėme rezoliuciją dėl krikščionių persekiojimo Artimuosiuose Rytuose, dabar reikės inicijuoti diskusijas dėl religijos laisvės šiuolaikiniame pasaulyje", sakė p. Adomėnas.
2017-09-01

Su mokslo ir žinių diena!

Šiandien aš negražbyliausiu, sakydamas "brangūs Mokytojai". Linkiu mums, gerbiami kolegos, konsoliduoti politinę valią ir: - kitąmet pakelti dėstytojų algas 2 kartus, o mokytojų algą - 1,5 karto, - sukurti superstiprią mokytojų rengimo programą, - įstatymu įtvirtinti investicijų į švietimą nacionalinę programą - 25 milijardus eurų per ateinančius 10 metų. Toks "bilietas" į ateitį kainuos. Visada yra pigi alternatyva - jo nepirkti. Bet tada nebus ir ateities. Ir nieko kito, išskyrus save, negalėsime dėl to kaltinti.
2017-08-30

dr. Mantas Adomėnas patirtimi dalijosi RSI seminare

Roberto Šumano institutas š.m. rugpjūčio 27-30 dienomis organizavo tarptautinį seminarą, kuriame dalyvavo ir Seimo narys Mantas Adomėnas.
2017-08-30

Klasikų akademijoje - Šv. Augustino "Išpažinimai"

Su Klasikų akademijos dalyviais klasikas, Kembridžo universiteto daktaras Mantas Adomėnas skaitė XI-ąją Šv.Augustino "Išpažinimų" XI-ąją knygą. "Bent aš apturėjau nemažai gerų įspūdžių ir šį bei tą nauja sužinojau", po seminaro rašė M.Adomėnas.
2017-08-24

Ar tiltas per Baltosios Ančios upę netaps pratybų „Zapad 2017“ dalimi?

„Nenorime nuvertinti šio naujojo tilto reikšmės vietos gyventojam, tačiau pažymėtina, kad jo statyba baigta prieš prasidedant bendroms Rusijos ir Baltarusijos karinėms pratyboms „Zapad 2017“ (liet. – „Vakarai 2017“). Tai gali būti tiesiog sutapimas, tačiau dera atkreipti dėmesį į „Zapad 2017“ pratybų grėsmę Lietuvos ir viso regiono saugumui, ypač turint omenyje bendrą geopolitinę įtampą, – sako vienas iš kreipimosi autorių TS-LKD partijos pirmininko pavaduotojas M. Adomėnas.
2017-08-23

Prezidento rinkimai: centro dešinėje prognozuojama tikra mėsmalė

"Konservatoriai juda prie atviresnių rinkimų, organizuos pirminius rinkimus, kuriuose galės dalyvauti nebūtinai partijos nariai. Nuo dalyvavimo pirminiuose rinkimuose priklausys mūsų parama vienam ar kitam kandidatui. Mūsų partijoje diskutuojama apie daugelį kandidatų, bet trys vardai minimi tarp tų, kurie artimai susiję su mūsų partija“, – LRT.lt teigė M. Adomėnas.
2017-08-23

Baltijos kelias

Su Rugpjūčio 23-iąja, Bičiuliai - Juodojo Kaspino ir Iškovotos Laisvės Diena!
2017-08-22

Mantas Adomėnas pradėjo Klasikų akademiją

1 2 3 ... 39