Vilnius
„Tai buvo tas miestas, kurio Senamiestyje mano karta slėpdavosi nuo sovietinės tikrovės melo, pilkumo ir nykios betono monotonijos. Jame aptikdavome tiesos ir grožio versmes, kurios liudijo, kad egzistuoja kitokia tikrovė. Patys to nepajusdami, tapome Vilniaus kaip dvasios tikrovės, “dvasinės gyvenimo formos” dalimi.“

Ar tiltas per Baltosios Ančios upę netaps pratybų „Zapad 2017“ dalimi?

„Nenorime nuvertinti šio naujojo tilto reikšmės vietos gyventojam, tačiau pažymėtina, kad jo statyba baigta prieš prasidedant bendroms Rusijos ir Baltarusijos karinėms pratyboms „Zapad 2017“ (liet. – „Vakarai 2017“). Tai gali būti tiesiog sutapimas, tačiau dera atkreipti dėmesį į „Zapad 2017“ pratybų grėsmę Lietuvos ir viso regiono saugumui, ypač turint omenyje bendrą geopolitinę įtampą, – sako vienas iš kreipimosi autorių TS-LKD partijos pirmininko pavaduotojas M. Adomėnas.

Prie Rusijos ambasados Vilniuje – taikus protestas prieš Gruzijos žemių okupaciją

Panašiai kaip rugpjūčio 23-oji Šaltojo karo laikais buvo Juodojo kaspino diena ir priminė kovą dėl Baltijos šalių nepriklausomybės, taip rugpjūčio 8-oji turėtų būti laikoma Juodojo žiedo diena, skirta atminti visoms nuo Kremliaus režimo kenčiančioms šalims – Gruzijai, Ukrainai, Moldovai.

M.Adomėnas dalyvavo TS-LKD Kauno ir Marijampolės skyrių sąskrydyje

Kokio Vyčio Vilniui reikia?

Nacionalinis paminklas turi būti klasikinis. Klasikinis – nėra subversyvus (kaip kad „Vamzdis“); jis reprezentuoja, o ne pašiepia piliečių vertybes ir aspiracijas. Galiausiai, klasikinis nacionalinis paminklas turi įkūnyti didingumą ir grožį. Taip jis reprezentuoja valstybingumą, politinę tvarką ir aspiraciją bei idealizmą – neatskiriamas politinio simbolizmo savybes. Bėda su klasikiniu paminklu ta, kad jam reikia genialaus skulptoriaus.

Mantas Adomėnas su žmona Viktorija dalyvavo Karalienės gimtadienio vakarėlyje

Šeimų šventė Naujojoje Vilnioje

Seimo narys Mantas Adomėnas su žmona Viktorija dalyvavo Monikos Navickienės surengtoje šeimų šventėje. "Monika suorganizavo fantastišką dalyką - šeimų šventę Naujajai Vilniai. Pliaupė lietus, bet žmonės ėjo ir stebėjosi, kad kažkam (Monikai) jie rūpi, kad jiems kažkas (Monika) kažką daro.", savo paskyroje rašė M. Adomėnas.

Olandiškas nesusipratimas

Manto Adomėno esė apie Olandų gatvės pavadinimą

M.Adomėnas vedė Politinės Akademijos mokymus

Su TS-LKD bendruomene p.Adomėnas dalinosi įžvalgomis apie konservatizmą XXI amžiui.

Politika.lt klube – diskusijos apie ateitį

Tai, kas įvyko šiemet - Brexitas, Trumpas, valstiečių pergalė - tai įvykiai, kurie kol kas neeksplikuoti, jie tik sukūrė prielaidas tolesniems procesams, bet kol kas jų tolesnė raida yra neapibrėžtume.

Vilniuje vyko mitingas prieš Gruzijos žemių okupaciją

Rugpjūčio 8 d. vyko Seimo nario dr. Manto Adomėno inicijuotas ir jau aštuntus metus organizuojamas mitingas, skirtas Rusijos invazijai į Gruziją atminti.
1 2 3 4