Šeima
„Debatai dėl šeimos nemaža dalimi yra mūsų sulaužytos ir žaizdotos visuomenės atspindys, kai asmeninės nesėkmės kuriant šeimą, savo pačių ar iš arti pažįstami nelaimingumo atvejai, kylantys iš sugriuvusios šeimos, neištikimybės, smurto šeimoje priverčia prarasti tikėjimą laimingos ir tvirtos šeimos idealu.“

Šeimų šventė Naujojoje Vilnioje

Seimo narys Mantas Adomėnas su žmona Viktorija dalyvavo Monikos Navickienės surengtoje šeimų šventėje. "Monika suorganizavo fantastišką dalyką - šeimų šventę Naujajai Vilniai. Pliaupė lietus, bet žmonės ėjo ir stebėjosi, kad kažkam (Monikai) jie rūpi, kad jiems kažkas (Monika) kažką daro.", savo paskyroje rašė M. Adomėnas.

Seimo narys lankėsi parodoje ArtVilnius

Mantas Adomėnas su žmona Viktorija apsilankė parodoje ArtVilnius. Dalinamės labiausiai patikusių eksponatų nuotraukomis.

Mantas Adomėnas: iš ambicingo pertvarkos plano gali likti šnipštas

„Vyriausybės paskelbtas Aukštojo mokslo pertvarkos planas tikrai drąsus. Abejonių kelia jo įgyvendinimo perspektyvos“, įsitikinęs Seimo Švietimo ir mokslo komiteto vicepirmininkas dr. Mantas Adomėnas.

Pozicija dėl Paulo Camerono

Norėčiau pabrėžti, kad šiomis dienomis žiniasklaidoje cituojami skandalingi Paul Cameron pareiškimai ir teiginiai prieštarauja viskam, kuo tikiu ir diskredituoja tas vertybes, kurias visada stengiausi ginti.

Bus sušaukta neeilinė Seimo sesija

Pasak Seimo nario, būtina priimti ir Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pakeitimus – tačiau ne mažiau svarbu ir numatyti kitus veiksmus, idant vaiko teisių apsaugos sistema pradėtų veikti.

M.Adomėnas. Nepalikti už borto nei vieno žmogaus

Ne vienam į akis krito naujosios britų premjerės Theresos May rinkimų šūkis: A country that works for everyone, „Šalis, kuri gerai veikia kiekvienam“ – mintis, grąžinanti mus prie kilnios idėjos apie Didžiąją Britaniją kaip vieną tautą.

Trijų Karalių sekmadienį – šventinė popietė Kaišiadoryse

Trijų Karalių sekmadienį dr. Mantas Adomėnas Kaišiadoryse kartu su partijos skyriumi ir Jaunųjų konservatorių lygos komanda organizavo šventinę popietę su dovanomis, Kalėdų Seneliu, muzikiniais pasirodymais, vaišėmis, nuoširdžiomis padėkomis ir sveikinimais.

Idiotiška antraštė neturi užgožti paprasto argumento: šeima yra šeima, ir basta

Prieš porą dienų radikalesnių dešiniųjų stovykloje kilo neišpasakytas ažiotažas: vienas iš konservatorių ideologų pasisakė už homoseksualų partnerystę! Pats, turėdamas ir kitų užsiėmimų, tik po geros paros pamačiau, kad iš mano pokalbio su Algiu Ramanausku „Žinių radijo“ žurnalistė padarė straipsnelį ir užvardijo jį iš konteksto ištrauktais žodžiais: „M. Adomėnas apie partnerystę: nebūčiau prieš“. „15 minučių“ dar pridėjo nuo savęs ir pariebino: „Mantas Adomėnas apie homoseksualų partnerystę: nebūčiau prieš“.

Konferencija „Ikimokyklinis ugdymas Vilniaus mieste: aktualijos, problemos, sprendimai“

2014-10-13 Vilniaus miesto tarybos salėje vyko konferencija „Ikimokyklinis ugdymas Vilniaus mieste: aktualijos, problemos, sprendimai“, kurią surengė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Vilniaus savivaldybėje.

M. Adomėnas: Šeimai išlaikyti reikalingas vertybes reikia ugdyti nuo mažens

Sausio 10 d. M. Adomėnas Kaune dalyvavo tarptautinėje ekumeninėje konferencijoje „Krikščionys iššūkių šeimai akivaizdoje“. Jos darbą vainikavo bendras komunikatas, skelbiantis, kad „tik santuoka grindžiamoje šeimoje yra ta terpė, kurioje žmogus gali būti oriai pradėtas, gimti, bręsti ir tobulėti.“
1 2