Politika
“Lietuviškosios dešinės projektas iš tiesų yra paradoksalus ta prasme, kad jis derina konservatyvius turinius – pagarbą krikščioniškosioms Europos vertybėms, pagarbą deramai suprantamoms tautinėms vertybėms – su revoliucingu bandymu modernizuoti, atnaujinti ir kurti. “

M.Adomėnas: ten kur baigiasi tikėjimo laisvė, laisvė baigiasi apskritai

Seimo narys dr. Mantas Adomėnas su žmona Viktorija viešėjo Italijoje, kur dalyvavo tradiciniame Tarptautinio katalikų įstatymų leidėjų tinklo susitikime ir susitiko su Popiežiumi Pranciškumi. "Daug kalbėjomės dėl konvencijos apie religijos laisvę. Prieš keletą metų Lietuvoje pirmieji priėmėme rezoliuciją dėl krikščionių persekiojimo Artimuosiuose Rytuose, dabar reikės inicijuoti diskusijas dėl religijos laisvės šiuolaikiniame pasaulyje", sakė p. Adomėnas.

Su mokslo ir žinių diena!

Šiandien aš negražbyliausiu, sakydamas "brangūs Mokytojai". Linkiu mums, gerbiami kolegos, konsoliduoti politinę valią ir: - kitąmet pakelti dėstytojų algas 2 kartus, o mokytojų algą - 1,5 karto, - sukurti superstiprią mokytojų rengimo programą, - įstatymu įtvirtinti investicijų į švietimą nacionalinę programą - 25 milijardus eurų per ateinančius 10 metų. Toks "bilietas" į ateitį kainuos. Visada yra pigi alternatyva - jo nepirkti. Bet tada nebus ir ateities. Ir nieko kito, išskyrus save, negalėsime dėl to kaltinti.

dr. Mantas Adomėnas patirtimi dalijosi RSI seminare

Roberto Šumano institutas š.m. rugpjūčio 27-30 dienomis organizavo tarptautinį seminarą, kuriame dalyvavo ir Seimo narys Mantas Adomėnas.

Prezidento rinkimai: centro dešinėje prognozuojama tikra mėsmalė

"Konservatoriai juda prie atviresnių rinkimų, organizuos pirminius rinkimus, kuriuose galės dalyvauti nebūtinai partijos nariai. Nuo dalyvavimo pirminiuose rinkimuose priklausys mūsų parama vienam ar kitam kandidatui. Mūsų partijoje diskutuojama apie daugelį kandidatų, bet trys vardai minimi tarp tų, kurie artimai susiję su mūsų partija“, – LRT.lt teigė M. Adomėnas.

M. Adomėnas. Ar Lietuvos valstybė švęs kitą savo šimtmetį?

Šiandien lieka lygiai pusė metų iki atkurtosios Lietuvos valstybės 100-mečio. Kai jis sukaks, būsime lygiai pusę laiko - 50 metų - gyvenę savo valstybėje, ir 50 metų okupacijoje. Tačiau dar svarbiau - ir tikrai svarbiau negu visi tie paminklai - yra klausti ir sutarti, ką turime padaryti, kad Lietuvos valstybė sulauktų ir antrojo 100-mečio.

Vilniuje paminėtos Gruzijos okupacijos metinės

Seimo narys dr. Mantas Adomėnas rugpjūčio 8-ąją siūlo minėti kaip Juodojo Žiedo dieną - solidarumo su tautomis, nukentėjusiomis nuo Kremliaus režimo, dieną

Prie Rusijos ambasados Vilniuje – taikus protestas prieš Gruzijos žemių okupaciją

Panašiai kaip rugpjūčio 23-oji Šaltojo karo laikais buvo Juodojo kaspino diena ir priminė kovą dėl Baltijos šalių nepriklausomybės, taip rugpjūčio 8-oji turėtų būti laikoma Juodojo žiedo diena, skirta atminti visoms nuo Kremliaus režimo kenčiančioms šalims – Gruzijai, Ukrainai, Moldovai.

Adomėnas: reformoms galas

„Kadangi pagrindinės reformos jau yra atliktos", Valstiečių ir žaliųjų sąskrydyje pareiškė Viktoras Pranckietis, tai dabar valstiečių reitingai eisią tik geryn ir geryn. Palaukit: "pagrindinės reformos" - retoriškai klausia M.Adomėnas.

Apie monstrus ir politiką

Visi, kas skaitė Antikos literatūrą, žino apie "monstra" (graikiškas atitikmuo - terata): gamtos anomalijas ir neįprastus reiškinius, rodančius dievų užsirūstinimą ir pranašaujančius didžiules nelaimes.

Seimo narys dalyvavo tarptautiniame seminare

1 2 3 ... 12