Lietuva Patriotizmas Tapatybė
“Patriotizmas pirmiausia yra dorybė – tai yra, moralinė nuostata, įpareigojanti tam tikram elgesiui. Neužtenka vien “būti” lietuviu, reikia dar ir elgtis bei gyventi taip, kaip patriotizmas įpareigoja.”

Ar tiltas per Baltosios Ančios upę netaps pratybų „Zapad 2017“ dalimi?

„Nenorime nuvertinti šio naujojo tilto reikšmės vietos gyventojam, tačiau pažymėtina, kad jo statyba baigta prieš prasidedant bendroms Rusijos ir Baltarusijos karinėms pratyboms „Zapad 2017“ (liet. – „Vakarai 2017“). Tai gali būti tiesiog sutapimas, tačiau dera atkreipti dėmesį į „Zapad 2017“ pratybų grėsmę Lietuvos ir viso regiono saugumui, ypač turint omenyje bendrą geopolitinę įtampą, – sako vienas iš kreipimosi autorių TS-LKD partijos pirmininko pavaduotojas M. Adomėnas.

Prezidento rinkimai: centro dešinėje prognozuojama tikra mėsmalė

"Konservatoriai juda prie atviresnių rinkimų, organizuos pirminius rinkimus, kuriuose galės dalyvauti nebūtinai partijos nariai. Nuo dalyvavimo pirminiuose rinkimuose priklausys mūsų parama vienam ar kitam kandidatui. Mūsų partijoje diskutuojama apie daugelį kandidatų, bet trys vardai minimi tarp tų, kurie artimai susiję su mūsų partija“, – LRT.lt teigė M. Adomėnas.

Baltijos kelias

Su Rugpjūčio 23-iąja, Bičiuliai - Juodojo Kaspino ir Iškovotos Laisvės Diena!

Seimo narys dalyvavo A.Sakalausko žūties metinių minėjime

M. Adomėnas. Ar Lietuvos valstybė švęs kitą savo šimtmetį?

Šiandien lieka lygiai pusė metų iki atkurtosios Lietuvos valstybės 100-mečio. Kai jis sukaks, būsime lygiai pusę laiko - 50 metų - gyvenę savo valstybėje, ir 50 metų okupacijoje. Tačiau dar svarbiau - ir tikrai svarbiau negu visi tie paminklai - yra klausti ir sutarti, ką turime padaryti, kad Lietuvos valstybė sulauktų ir antrojo 100-mečio.

Su Žoline!

Jau daug metų Dangun Ėmimo šventė man asocijuojasi su piliarožėmis - sena, tradicine lietuviška gėle, kuri maždaug šituo metu pražysta ir kuri auga senose sodybose bei močiučių gėlynuose.

Adomėnas: Kita valdovė Morta

Visi žino apie Mindaugo karalienę Mortą; vienu metu netgi būta iniciatyvos pervadinti liepos 6-ąją, Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, į Karaliaus Mindaugo ir karalienės Mortos karūnavimo dieną.

M.Adomėno sveikinimas Valstybės dienos proga (ir akimirkos iš renginių)

Su švente, mielieji. Būkime tvirti, mylėkime ir saugokime savo šalį.

Seimo narys M.Adomėnas dalyvavo beatifikacijos iškilmėse

Dr.Mantas Adomėnas buvo vienas iš Beatifikacijos išklimių organzatorių.

Gedulo ir vilties diena

Šią simbolinę ir labai skaudžią datą šiemet ženklina ir nušviečia viltinga kankinio, arkivyskupo Teofiliaus Matulionio beatifikacija. Ištvėręs ilgus sovietinių kalėjimų ir lagerių metus Ganytojas išliko laisvas ir nepalaužtas. Nė akimirkos nesvyruodamas jis liudijo Kristaus Evangelijos tiesą. Tiesą, kuri padarė jį laisvu ir kuri išlaisvina kiekvieną.
1 2 3 ... 5