Krikščionybė
„Konservatizmas be krikščionybės lieka beprasmis, akla forma, tamsoje apgraibom ieškanti turinio.“

M.Adomėnas: ten kur baigiasi tikėjimo laisvė, laisvė baigiasi apskritai

Seimo narys dr. Mantas Adomėnas su žmona Viktorija viešėjo Italijoje, kur dalyvavo tradiciniame Tarptautinio katalikų įstatymų leidėjų tinklo susitikime ir susitiko su Popiežiumi Pranciškumi. "Daug kalbėjomės dėl konvencijos apie religijos laisvę. Prieš keletą metų Lietuvoje pirmieji priėmėme rezoliuciją dėl krikščionių persekiojimo Artimuosiuose Rytuose, dabar reikės inicijuoti diskusijas dėl religijos laisvės šiuolaikiniame pasaulyje", sakė p. Adomėnas.

Su Žoline!

Jau daug metų Dangun Ėmimo šventė man asocijuojasi su piliarožėmis - sena, tradicine lietuviška gėle, kuri maždaug šituo metu pražysta ir kuri auga senose sodybose bei močiučių gėlynuose.

Seimo narys M.Adomėnas dalyvavo beatifikacijos iškilmėse

Dr.Mantas Adomėnas buvo vienas iš Beatifikacijos išklimių organzatorių.

Gedulo ir vilties diena

Šią simbolinę ir labai skaudžią datą šiemet ženklina ir nušviečia viltinga kankinio, arkivyskupo Teofiliaus Matulionio beatifikacija. Ištvėręs ilgus sovietinių kalėjimų ir lagerių metus Ganytojas išliko laisvas ir nepalaužtas. Nė akimirkos nesvyruodamas jis liudijo Kristaus Evangelijos tiesą. Tiesą, kuri padarė jį laisvu ir kuri išlaisvina kiekvieną.

Pozicija dėl Paulo Camerono

Norėčiau pabrėžti, kad šiomis dienomis žiniasklaidoje cituojami skandalingi Paul Cameron pareiškimai ir teiginiai prieštarauja viskam, kuo tikiu ir diskredituoja tas vertybes, kurias visada stengiausi ginti.

M.Adomėnas. Mums labiausiai trūksta ne pinigų, bet tikėjimo

Adomėnas: Laisvai ir demokratinei valstybei reikalinga konservatyvi kultūrinė revoliucija

Seimo narys dr. Mantas Adomėnas dalyvavo konferencijoje „Konservatizmo ir krikščioniškosios demokratijos misija šiuolaikinėje Lietuvoje“

Mantas Adomėnas: Kur baigiasi tikėjimo laisvė, baigiasi laisvė apskritai

Seimo narys Mantas Adomėnas yra vienas iš nedaugelio lietuvių politikų, su Šventuoju Tėvu Romoje susitinkantis kasmet, privačios audiencijos metu. Dr. Adomėnas yra aktyvus pasaulinio katalikų politikų tinklo narys, taip pat priklauso krikščioniškam Kolumbo Riterių ordinui.

Elektrėnuose – filmo ,,Pirmasis Dievo Gailestingumo paveikslas. Nežinomo šedevro negirdėta istorija" premjera!

Kovo 30 d. 18 val. Elektrėnų kultūros centre dr. M. Adomėno iniciatyva buvo rodomas filmas ,,Pirmasis Dievo Gailestingumo paveikslas. Nežinomo šedevro negirdėta istorija".

Dr. M. Adomėno Seime organizuota filmo peržiūra sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo!

Kovo 9 d. dr. Mantas Adomėnas kartu su J.E. arkivyskupu Gintaru Grušu ir filmo kūrėjais Seime organizavo nemokamą filmo ,,Pirmasis Dievo Gailestingumo paveikslas“ peržiūrą.
1 2