Konservatizmas
“Konservatorius tiki, kad egzistuoja tvari moralinė tvarka, kurios laikydamiesi ir žmogus, ir visuomenė, bus laimingiausi bei sėkmingiausi. Paradoksas tas, kad šią moralinę tvarką kiekvienas turi prisiimti laisvai. Tačiau tradicija, įkūnijanti ir perduodanti praeities kartų išmintį, mums padeda nekartoti svetimų klaidų.”

Seimo narys dalyvavo tarptautiniame seminare

M.Adomėnas dalyvavo TS-LKD Kauno ir Marijampolės skyrių sąskrydyje

Adomėnas: privalome saugoti Konstituciją

Ketvirtadienį parlamentui nepavyko įveikti pirmojo barjero keičiant Konstituciją ir įteisinant individualų skundą kreiptis į Konstitucinį Teismą (KT).

Toliau tęsiasi TS-LKD Politinės akademijos mokymai

Jaunųjų Vanagų akademijoje - nauja augančių politikų karta.

M. Adomėnas: Turime protų nutekėjimą į vieną pusę

Nuėjome universitetų dauginimo keliu. Kažkam atrodė gražu, kad daug žmonių gauna aukštojo mokslo diplomus. Bet kol dalysimės „kaldrą“ į keturiolika gabaliukų, nei vienam neužteks lėšų aukštos studijų kokybės užtikrinimui.

"Geležinės lapės" kavinėje - anšlaginė diskusija

“Tai ką iš tikrųjų daryti?”, - toks klausimas subūrė dešimtis pilietiškų žmonių, kurie net netilpo į jaukią “Geležinės lapės” kavinukę. Vieni klausėsi prie atviro lango, kiti spaudėsi prie durų. Tėvynės sąjungos lyderiai Gabrielius Landsbergis ir Mantas Adomėnas sukvietė į diskusiją apie Roberto Putnamo veikalą “Our Kids. The American Dream in Crisis”.

Seimo narys Mantas Adomėnas viešėjo Marijampolėje

TS-LKD pirmininko pavaduotojas M.Adomėnas dalyvavo Marijampolės skyriaus susirinkime, pasveikino į merus išrinktą skyriaus narį Kęstutį Taraškevičių, Justinui Sajauskui perdavė garbingą "Lietuvos ąžuolų" apdovanojimą. Aptartas pasirengimas pergalei 2019-2020 metais.

M.Adomėnas vedė mokymus jauniesiems konservatoriams

"Šiaulių ir Radviliškio jauniesiems konservatoriams kalbėjau apie strateginio mąstymo pradmenis, remdamasis pastarojo meto valdančios koalicijos nelaimėmis - labai gera medžiaga strateginio mąstymo stygiui iliustruoti.", savo paskyroje rašė M.Adomėnas

Seimo narys Mantas Adomėnas viešėjo Jurbarke

Tėvynės sąjungos vicepirmininkas lankėsi TS-LKD Jurbarko skyriaus susirinkime. Svarbiausia tema - kelias į pergalę 2019/2020 metais.

Mantas Adomėnas pasveikino Pilietiškumo mokyklos dalyvius

1 2 3 ... 5