Kaišiadorys
Gyventojų priėmimo laikas Kaišiadoryse: kiekvieną pirmadienį 10.00-13.00 val. Gedimino g. 57.

Švietimo ir mokslo ministrė lankėsi Kaišiadoryse

Pasak susitikimuose dalyvavusio Seimo Švietimo ir mokslo komiteto vicepirmininko dr. Manto Adomėno, svarbu, kad kalbama ne tik apie finansavimo, įstaigų tinklo optimizavimo, bet ir apie švietimo kokybės klausimus.

Pagerbti Kaišiadorių krašto partizanai

Jau antrus metus Vėlinių išvakarėse susiburiame uždegti žvakutes Kaišiadorių krašto partizanams ir laisvės gynėjams.

Padėkos vakaras bendražygiams

Š.m. spalio 27 d. restorane “Toskana” įvyko padėkos vakaras kampanijos savanoriams, stebėtojams, komisijų nariams ir talkininkams.

Mantas Adomėnas išrinktas į Seimą

Seimo narys Mantas Adomėnas į Lietuvos Respublikos Seimą išrinktas pagal sąrašą. Rinkėjų valia M.Adomėnas TS-LKD sąraše iš 14 vietos pakilo į 10-ąją.

Politologas Vincentas Vobolevičius: „Jei norime pokyčių, privalome rinktis profesionalus, kurie turi stuburą“

Į antrąjį rinkimų turą Kaišiadorių-Elektrėnų vienmandatėje apygardoje pateko Valstiečių-Žaliųjų sąjungos narė Laimutė Matkevičienė ir konservatorius Mantas Adomėnas. Ką pasirinkti antrajame ture? Kodėl šį kartą labai svarbu balsuoti? Apie tai kalbamės su garsiu politologu, ISM docentu Vincentu Vobolevičiumi.

Kultūros centre – viltį teikiantis pokalbis apie ateitį

Jaunimo verslo klubas “Kebra” š.m. spalio 17 d. surengė kandidatų į Lietuvos Respublikos Seimą II-ojo turo debatus, kuriuos moderavo garsus žurnalistas, LNK laidos „Alfa savaitė“ vedėjas Tomas Dapkus.

Rinkimų stebėtojų ir savanorių susitikimas

Po sėkmingo pirmojo rinkimų turo į Lietuvos Respublikos Seimą pagal sąrašą išrinktas Seimo narys Mantas Adomėnas rinkimų kampanijos savanorius, stebėtojus ir partijos kolegas pakvietė į specializuotą rinkimų paviljoną „Už Adomėną“.

Kaišiadorys ir Elektrėnai po 10-ties metų: pažangos planas gimtajam kraštui

Gyvename krašte, kuris kaip joks kitas Lietuvoje apdovanotas tobula geografine padėtimi: ant svarbiausių valstybės kelių tarp dviejų didžiausių miestų. Mūsų krašte gyventojų skaičius mažėja lėčiau, negu aplinkiniuose rajonuose ar net visoje Lietuvoje, nedarbas čia irgi mažesnis. Turime žvelgti į ateitį drąsiai – susitelkti į kitokios ateities kūrimą Kaišiadorių ir Elektrėnų krašte, kuri paskui taptų pavyzdžiu kitų Lietuvos regionų atgimimui.

Rudens šventė Kaišiadoryse

Šį šeštadienį Kaišiadoryse šurmuliavo tradicinė Rudens šventė.

Rimti darbai rinkimų nelaukia – istorinis pasiūlymas Kaišiadorims

„Kaišiadoryse galvojama atidaryti rimtą informacinių technologijų mokyklos padalinį. Tai pavyzdys, kad rimti darbai turi būti daromi nelaukiant rinkimų“, įsitikinęs Seimo narys dr. Mantas Adomėnas
1 2 3 4