Elektrėnai
Gyventojų priėmimo laikas Elektrėnuose: kiekvieną pirmadienį 13.00-16.00 val. Rungos g. 5.

Elektrėnuose - diskusija apie reformų iššūkius švietimui

Pasak Manto Adomėno, dabar kai niekad svarbu kuo platesniame švietimiečių rate kalbėti apie reformų iššūkius, idant kuo geriau pasiruoštume neišvengiamiems pokyčiams. Šią diskusiją iniciavo ir moderavo aktyvi elektrėniškė Inga Daraškienė.

Padėkos vakaras bendražygiams

Š.m. spalio 27 d. restorane “Toskana” įvyko padėkos vakaras kampanijos savanoriams, stebėtojams, komisijų nariams ir talkininkams.

Mantas Adomėnas išrinktas į Seimą

Seimo narys Mantas Adomėnas į Lietuvos Respublikos Seimą išrinktas pagal sąrašą. Rinkėjų valia M.Adomėnas TS-LKD sąraše iš 14 vietos pakilo į 10-ąją.

Kultūros centre – viltį teikiantis pokalbis apie ateitį

Jaunimo verslo klubas “Kebra” š.m. spalio 17 d. surengė kandidatų į Lietuvos Respublikos Seimą II-ojo turo debatus, kuriuos moderavo garsus žurnalistas, LNK laidos „Alfa savaitė“ vedėjas Tomas Dapkus.

Rinkimų stebėtojų ir savanorių susitikimas

Po sėkmingo pirmojo rinkimų turo į Lietuvos Respublikos Seimą pagal sąrašą išrinktas Seimo narys Mantas Adomėnas rinkimų kampanijos savanorius, stebėtojus ir partijos kolegas pakvietė į specializuotą rinkimų paviljoną „Už Adomėną“.

Kaišiadorys ir Elektrėnai po 10-ties metų: pažangos planas gimtajam kraštui

Gyvename krašte, kuris kaip joks kitas Lietuvoje apdovanotas tobula geografine padėtimi: ant svarbiausių valstybės kelių tarp dviejų didžiausių miestų. Mūsų krašte gyventojų skaičius mažėja lėčiau, negu aplinkiniuose rajonuose ar net visoje Lietuvoje, nedarbas čia irgi mažesnis. Turime žvelgti į ateitį drąsiai – susitelkti į kitokios ateities kūrimą Kaišiadorių ir Elektrėnų krašte, kuri paskui taptų pavyzdžiu kitų Lietuvos regionų atgimimui.

"Gėrybių kraitė" Elektrėnuose

Sekmadienį Seimo narys Mantas Adomėnas dalyvavo Elektrėnuose vykusioje tradicinėje rudens šventėje „Gėrybių kraitė“.

Rimti darbai rinkimų nelaukia – istorinis pasiūlymas Kaišiadorims

„Kaišiadoryse galvojama atidaryti rimtą informacinių technologijų mokyklos padalinį. Tai pavyzdys, kad rimti darbai turi būti daromi nelaukiant rinkimų“, įsitikinęs Seimo narys dr. Mantas Adomėnas

Mantas Adomėnas: Kur baigiasi tikėjimo laisvė, baigiasi laisvė apskritai

Seimo narys Mantas Adomėnas yra vienas iš nedaugelio lietuvių politikų, su Šventuoju Tėvu Romoje susitinkantis kasmet, privačios audiencijos metu. Dr. Adomėnas yra aktyvus pasaulinio katalikų politikų tinklo narys, taip pat priklauso krikščioniškam Kolumbo Riterių ordinui.

Tarp TS-LKD kandidatų į ministrus - Oksfordo ir Kembridžo absolventai

Š.m. rugsėjo 10 d. Vilniuje vykusiame Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Tarybos posėdyje Mantas Adomėnas oficialiai patvirtintas vienu iš kandidatų į Švietimo ir mokslo ministro pareigas.
1 2 3