Demokratija ir laisvė
„Lietuvos istorinę misiją nusako tai, kad ji daug šimtmečių buvo toliausiai į Rytus nutolęs laisvės bei teisės viršenybės bastionas Europoje ir pasipriešinimo tironijai bei vergovei židinys.“

M.Adomėnas: ten kur baigiasi tikėjimo laisvė, laisvė baigiasi apskritai

Seimo narys dr. Mantas Adomėnas su žmona Viktorija viešėjo Italijoje, kur dalyvavo tradiciniame Tarptautinio katalikų įstatymų leidėjų tinklo susitikime ir susitiko su Popiežiumi Pranciškumi. "Daug kalbėjomės dėl konvencijos apie religijos laisvę. Prieš keletą metų Lietuvoje pirmieji priėmėme rezoliuciją dėl krikščionių persekiojimo Artimuosiuose Rytuose, dabar reikės inicijuoti diskusijas dėl religijos laisvės šiuolaikiniame pasaulyje", sakė p. Adomėnas.

dr. Mantas Adomėnas patirtimi dalijosi RSI seminare

Roberto Šumano institutas š.m. rugpjūčio 27-30 dienomis organizavo tarptautinį seminarą, kuriame dalyvavo ir Seimo narys Mantas Adomėnas.

Klasikų akademijoje - Šv. Augustino "Išpažinimai"

Su Klasikų akademijos dalyviais klasikas, Kembridžo universiteto daktaras Mantas Adomėnas skaitė XI-ąją Šv.Augustino "Išpažinimų" XI-ąją knygą. "Bent aš apturėjau nemažai gerų įspūdžių ir šį bei tą nauja sužinojau", po seminaro rašė M.Adomėnas.

Prezidento rinkimai: centro dešinėje prognozuojama tikra mėsmalė

"Konservatoriai juda prie atviresnių rinkimų, organizuos pirminius rinkimus, kuriuose galės dalyvauti nebūtinai partijos nariai. Nuo dalyvavimo pirminiuose rinkimuose priklausys mūsų parama vienam ar kitam kandidatui. Mūsų partijoje diskutuojama apie daugelį kandidatų, bet trys vardai minimi tarp tų, kurie artimai susiję su mūsų partija“, – LRT.lt teigė M. Adomėnas.

Baltijos kelias

Su Rugpjūčio 23-iąja, Bičiuliai - Juodojo Kaspino ir Iškovotos Laisvės Diena!

Seimo narys dalyvavo A.Sakalausko žūties metinių minėjime

Vilniuje paminėtos Gruzijos okupacijos metinės

Seimo narys dr. Mantas Adomėnas rugpjūčio 8-ąją siūlo minėti kaip Juodojo Žiedo dieną - solidarumo su tautomis, nukentėjusiomis nuo Kremliaus režimo, dieną

Prie Rusijos ambasados Vilniuje – taikus protestas prieš Gruzijos žemių okupaciją

Panašiai kaip rugpjūčio 23-oji Šaltojo karo laikais buvo Juodojo kaspino diena ir priminė kovą dėl Baltijos šalių nepriklausomybės, taip rugpjūčio 8-oji turėtų būti laikoma Juodojo žiedo diena, skirta atminti visoms nuo Kremliaus režimo kenčiančioms šalims – Gruzijai, Ukrainai, Moldovai.

Seimo narys dalyvavo tarptautiniame seminare

Adomėnas: privalome saugoti Konstituciją

Ketvirtadienį parlamentui nepavyko įveikti pirmojo barjero keičiant Konstituciją ir įteisinant individualų skundą kreiptis į Konstitucinį Teismą (KT).
1 2 3 ... 8